Gelinlik Seçmek

Gelinlik Seçiminde Önemli Maddeler

Gelinlik seçmek ‘’verdiğimiz en zor kararlar’’ listesinde en önemli yere sahiptir.

Hayallerinizdeki gelinliği bulabilmek artık daha kolay !

Beklenen o heyecanlı güne çok az kaldı beklide ömrümüzde bir kere yaşayacağımız o mutlu günde gelinliğin önemini ve kusursuz görünüm istediğimizi hepimiz çok iyi biliyoruz. Bunun için de doğru bir gelinlik seçimi yapmamız çok önemli. O zaman yapmamız gerekenlere birlikte göz atmaya ne dersiniz?

MADDE 1:

Gelinlik Seçiminde BÜTÇE

Gelinlik alışverişinizde gerçekleştireceğiniz ilk adım bütçenizi belirlemek olmalı. Hayalinizde bir gelinlik modeli olabilir ya da aklınızda hiçbir şey yokken gelinlik bakmaya başlayacak olabilirsiniz. Her iki şartta da bütçenizi belirleyerek yola çıkmak da fayda var ve ona göre hareket etmek en mantıklısı olacaktır. Çünkü böylece dolaşacağınız gelinlikçilerde daha hedefe yönelik seçimler yapabilirsiniz, boş yere vakit kaybetmezsiniz.

MADDE 2:

Gelinlik Seçiminde VÜCUT TİPİ

Her kadın elbette hayatının her döneminde giyimine özen gösterir. Hayalini kurduğu günde de kusursuz olmayı isteyeceği gelinliğine daha çok önem vereceğini hepimiz az çok biliyoruz ve şimdide yapmamız gereken şey vücut tipine uygun gelinlik seçimi ile başlıyor. Eğer vücut tipini bilir ve öne çıkarman gereken bölgelere uygun seçim yaparsanız kusursuz bir gelin olabilirsiniz. Ve beklenen soru Peki ben vücut tipi nasıl belirleyebilirim?

Bu dört ana vücut tipine size en uygun gelinliği birlikte seçmek ister misiniz? Aşağıda vücut tipleri için ana başlıkları bulacaksınız. Kendinize göre belirleyeceğiniz vücut tipine uygun gelinlik seçimi için vücut tipine göre gelinlik tiplerini detaylıca anlattığımız yazıları inceleyerek bulabileceksiniz. İşte o ana başlıklar;

  1. Elma veArmut Vücut Tipi (Bu vücut tipi ile ilgili yazıya buradan ulaşabilirsiniz.)
  2. Kum Saati ve Atletik(Dikdörtgen) Vücut Tipi (Bu vücut tipi ile ilgili yazıya buradan ulaşabilirsiniz.)

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir