Mekana Göre Gelinlik Seçimi

 

Otel Düğünü

Otel düğünleri ihtişamlı, parıltılı, biraz abartılı ve bol çiçekli organizasyonlar olur. Hatta biraz kusursuzluğun resmidir ve birçok gelinin hayalidir bu kusursuzluk. O nedenle siz de seçtiğiniz gelinlik ile en az otel kadar göz alıcı olmalısınız. Bu konsept, ışıltıyı göz alıcı gösterişi seven gelinlerimiz için ideal bir ortamdır. Otelde yapacağınız düğün için uzun kuyruklar, prenses kesim gelinlik modelleri, işlemeli kumaşlar, bir prensesin takacağı uzunluktaki duvaklar, abartılı topuzlar, taçlar gibi yapacağınız tüm seçimler bu düğün mekanı için biçilmiş birer kaftandır. Böyle bir düğün mekanı için gelinliğinizi  balo  tipi gelinlik modelleri arasından seçmenizi öneririz.

 

Kır Düğünü

Hareketli, ipek şifon, organze veya tül gibi sen hareket ettikçe tüm hareketlerine uyum sağlayan hafif kumaşlar ile tüm gece ışıldayacağınızı düşünüyorum. Kesiminde ise A, düz, tam veya yarım balık gelinlik modelleri tercih ederseniz hem çim alanda hem de davetliler arasında daha rahat.

 

Sosyal Tesis Düğün Mekanı

Sosyal tesis mekanları gösterişten uzak sade ve nezih atmosferlerin olduğu düğün mekanlarıdır. Bu mekanda bol taşlı bir model giymek yerine, dantel kumaşlı, truvakar veya uzun kollu, veya illüzyon yaka, düz veya A kesim gelinlik modellerini tercih etmelisiniz.

 

Restaurant Düğünü

Restaurant düğünleri için size sade gelinlik modellerini önere biliriz. Çünkü diğer mekan düğünlerine göre daha küçük çaplı kutlamaların yapıldığı mekanlardır restaurant düğünleri. Hareketlerinizi sınırlamamak için, düz veya denizkızı formunda saten, ipek saten veya dantel kumaşlardan bir gelinlik tercih etmelisiniz.

 

Ve yazımızın sonunu gelmiş bulunmaktayım eğer sizlere yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Bu yazıda öncelikle bir bayan olarak ve bir gelinlik tasarımcısı olarak kendi düşünce ve fikirlerimi sizlerle paylaştım. En mutlu gününüzde eşsiz güzellik ve ışıltıyla parlamanız dileği ile.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir