Hülya & Oğuzhan İRİ

2015 yılındaki nisanimiza çekim ve albüm yaptırmak için fotoğrafçı araştırırken karşımıza fatih bozdemir çıktı bir kaç fotoğrafciyla da görüştük ama bize samimi ve yakın gelen Fatih Bey oldu.

Nişan çekimlerimizi yaptirdik fakat çekim kalitesinden pek memnun kalmadık.2016 yılında bu defa düğünümüz için çekim işleri yine gündeme geldi. Fatih Bey le çalışsak mı çalışmasak mı tereddüt içindeydik ama önce gidelim kendisine nişandaki problememizi anlatalım dedik iyiki de demişiz. Hem bize olan yaklaşımı hem nişandaki sorunumuzu çözmesi hem de düğün çekimlerinde kaliteli iş çıkarmasıyla güvenimizi kazanmayı başardı. Güler yüzü, samimiyeti ve profesyonelligi sayesinde hem düğün vidolarımızda hem dış çekimimizde yaptığı işin kalitesini hissettirdi. Özellikle dış çekimde kendimizi bir arkadaşımızla çekim yapıyormuş gibi hissettiğimizden çekimde hiç zorlanmadık ve oldukça rahattık. Bütün bir günün ne çabuk geçtiğini anlamadık bile. Fatih bey artık olağan yaşantımızda bir dostumuz oldu. Kardeşimin düğün ve dış çekimlerini de ona emanet ettik. Siz de emanet etmekten çekinmeyin deriz.
İyiki tanimisiz Fatih Bey‘ i

Emre & Burcu

Düğün öncesi insanlar baya bi tedirgin olur biliyorsunuz. Acaba düğünde çıkacak ekip nasıl salon nasıl olacak?

Acaba fotoğraf çekimlerimiz nasıl olacak diye ama bizim kafamızın tek rahat olduğu konu fotoğraf konusuydu. Fatih gerek kişiliği gerek bu konudaki tecrübe ve yeteneğiyle aklınızda hiç soru işareti bırakmıyor.

Ömür & Emine

Bildiğim iki fotoğrafçı var şu yeryüzünde. Mert alaş ? ve Fatih Bozdemir.

Kalite tesadüf değildir denir ya, vücut bulmuş halisin bu cümlenin Kardeşim. Mesleğine bu kadar saygılı, işini en ince ayrıntısına kadar düşünüp , tane tane ayıklayıp ortaya eser çıkaran başka kimse görmedim. Benimle ilgili çalışmana gelecek olursak, gerek düğünde, kınada, gelin almasında müthiş çalışmalar çıkardın. Dış çekim sürecinde profesyonelliğin ile çok şey öğrettin bize. Giyeceğimiz şeylere, mekana, pozlara olan tecrüben tabi makinen ile birleşince ortaya çok güzel çalışmalar çıkardın. Benim seni anlatmama gerek yok aslında kardeşim. Aynı çalışma ortamında seninle bulunan her çift anlattıklarımı anlayacaktır. Ha şu da var; çekim biter, işler biter ama Fatih Bozdemir her zaman hayatınız da olur ??

Gülgün & Ali Kaan

Fotoğraflara sanatsal niteliği katan fotoğraf uğraşının kendisi değil onu icra eden kişinin kabiliyetidir.

Bunu kesinlikle Fatih Bozdemir de görebiliyoruz. Bitmeyen enerjisi ile mükemmel bir çekim gerçekleştirdik. Fotoğraflarda sanatını fazlasıyla konuşturan Fatih Bozdemir ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Her şey harikaydı:)

Memiş - Demet ÖZTÜRK DEMİR

Düğün öncesi yaptığımız araştırmalar sonucu Fatih Bozdemir in bir çok kişiden adını duyduk.O kadar övgünün sonucu bizde Sosyal medya hesaplarını takip etmeye başladık.

Gerçekten yaptığı çekimleri çok beğeniyorduk ve fazla düşünmeden bizde tercihimizi Fatih Bozdemir den tarafa kullandık.Çekim sırasında işine olan ciddiyetinin ve profesyonellik anlayışının yakından şahidi olduk.Çekimler yorucu ama bir o kadar da eğlenceli geçti.Eee güzel pozlar kolay çıkmıyor tabi ??Albüm elimize gelene kadar nasıl bir şeyin ortaya çıktığını hayal bile edemezdik..Küçük detaylardan bile büyük işler çıkaran Fatih Bozdemir gerçekten bu işi hakkıyla yapıyor..Hiç tereddüt etmeden tercihinizi yapabilirsiniz..Zira biz tercihimizi ondan yana kullandık ve hiç pişman olmadık..Çalışmasındaki ve ürünlerindeki kaliteye siz de şahit olun..Fatih Bozdemir ve Ekibinden şaşmayın…

Duygu & Hasan YÜNGEVİŞ

Biz dış çekim, düğün ve kına çekimi üzerine anlaşma yaptık.

Benden daha heyecanlı olan fotoğrafçım ve ekibi bir ay öncesinde kına var diye evime geldi? İşi önemsemenin başka hali diyelim. Dış çekim de, düğün ve kına çekimi de gayet güzel olmuş. Teşekkür ediyor ve tavsiye ediyoruz?

Zinet & Özgür

Kelimeler ile anılara dökemeyeceğimiz mutluluğumuzu ölümsüz karelere sığdırarak bizi mutlu günümüzde yalnız bırakmayan Fatih BOZDEMİR ve ekibine teşekkür ediyoruz.

Çekim öncesindeki gelin damat rolünün heyecanını birlikte omuzlayıp evet gözler kapalı,evet biraz daha sağa evet biraz daha sola yukarı aşağı derken aslında müşteri memnuniyetini ve samimiyetini ortaya koydunuz.Fotoğraf çekimi öncesinde de,sırasında da değer gördüğümüz bir çekimdi.teşekkürlerimizi sunarız.

Merve & Burak BAYHAN

Düğün hazırlıklarında en çok düşündüren konuydu fotoğraf çekimi. Çünkü En güzel günümüzünden geriye kalan ve ömür boyu saklayabileyeceğimiz tek şey olan fotoğraflarımızın güzel olmasını istedik.

Doğru tercih yaptığımız için mutluyuz .Bukadar güzel , eğlenceli keyif alabileceğimiz bir çekim olabileceğini düşünmemiştik.Emeğinize ve ilginize teşekkür ederiz .